Space forum
Space forum
Space forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Space forum

Forum za sve koji su željni zabave
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???

Go down 
4 posters
AuthorMessage
terminator
Napredni forumas
Napredni forumas



Posts : 72
Reputacija : 2
Join date : 2009-07-23

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 15:46

jedna je obiteljupravo preminulog čovjeka izašla vani a kad tamo jihova plastična stolica bila je udubljena kao da neko na njoj sjedi a nevidi se nitko.........................................po tome je ta obitelj zaključila da je to taj preminuli član njihove oitelji.............................................. Twisted Evil
Back to top Go down
BORG
Forumas u dusi
Forumas u dusi
BORG


Posts : 364
Reputacija : 25
Join date : 2009-07-24
Location : U svemiru, Delta kvadrat

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 15:48

terminator wrote:
jedna je obiteljupravo preminulog čovjeka izašla vani a kad tamo jihova plastična stolica bila je udubljena kao da neko na njoj sjedi a nevidi se nitko.........................................po tome je ta obitelj zaključila da je to taj preminuli član njihove oitelji.............................................. Twisted Evil


Ma svasta je moguce danas, sumljam da je to istina, mnogi danas izmišljaju
price samo zbog 5 minuta slave lol!
Back to top Go down
terminator
Napredni forumas
Napredni forumas



Posts : 72
Reputacija : 2
Join date : 2009-07-23

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 15:51

BORG wrote:
terminator wrote:
jedna je obiteljupravo preminulog čovjeka izašla vani a kad tamo jihova plastična stolica bila je udubljena kao da neko na njoj sjedi a nevidi se nitko.........................................po tome je ta obitelj zaključila da je to taj preminuli član njihove oitelji.............................................. Twisted Evil


Ma svasta je moguce danas, sumljam da je to istina, mnogi danas izmišljaju
price samo zbog 5 minuta slave lol!



i ja mislim da su ljudi to izmislili...................................ali da duhovi postoje i na ovom i onom svijetu u to vjerujem a ti?
Back to top Go down
seljak_Joe
Obicni forumas
Obicni forumas



Posts : 11
Reputacija : 0
Join date : 2009-07-24

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 15:54

U kakve vi gluposti vjerujete. lol!
Back to top Go down
BORG
Forumas u dusi
Forumas u dusi
BORG


Posts : 364
Reputacija : 25
Join date : 2009-07-24
Location : U svemiru, Delta kvadrat

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 15:55

terminator wrote:
BORG wrote:
terminator wrote:
jedna je obiteljupravo preminulog čovjeka izašla vani a kad tamo jihova plastična stolica bila je udubljena kao da neko na njoj sjedi a nevidi se nitko.........................................po tome je ta obitelj zaključila da je to taj preminuli član njihove oitelji.............................................. Twisted Evil


Ma svasta je moguce danas, sumljam da je to istina, mnogi danas izmišljaju
price samo zbog 5 minuta slave lol!



i ja mislim da su ljudi to izmislili...................................ali da duhovi postoje i na ovom i onom svijetu u to vjerujem a ti?

Skeptican sam glede toga svega! lol!
Back to top Go down
terminator
Napredni forumas
Napredni forumas



Posts : 72
Reputacija : 2
Join date : 2009-07-23

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 15:56

ja verujem da duhovi postoje................................ali nevjerujem da se njih može prizvati ili slično................................ali vjerujem u njih.............................
Back to top Go down
BORG
Forumas u dusi
Forumas u dusi
BORG


Posts : 364
Reputacija : 25
Join date : 2009-07-24
Location : U svemiru, Delta kvadrat

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:00

terminator wrote:
ja verujem da duhovi postoje................................ali nevjerujem da se njih može prizvati ili slično................................ali vjerujem u njih.............................


Mozda si u pravu, neznam jbg lol!
Back to top Go down
terminator
Napredni forumas
Napredni forumas



Posts : 72
Reputacija : 2
Join date : 2009-07-23

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:01

valjda će nam netko to i dokazat.......................mislim moju teoriju o duhovima............................
Back to top Go down
terminator
Napredni forumas
Napredni forumas



Posts : 72
Reputacija : 2
Join date : 2009-07-23

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:02

a jel vjerujete u demone i vragove....???
Back to top Go down
seljak_Joe
Obicni forumas
Obicni forumas



Posts : 11
Reputacija : 0
Join date : 2009-07-24

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:02

terminator wrote:
a jel vjerujete u demone i vragove....???
omg NE lol!
Back to top Go down
BORG
Forumas u dusi
Forumas u dusi
BORG


Posts : 364
Reputacija : 25
Join date : 2009-07-24
Location : U svemiru, Delta kvadrat

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:03

seljak_Joe wrote:
terminator wrote:
a jel vjerujete u demone i vragove....???
omg NE lol!


Niti ja lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
terminator
Napredni forumas
Napredni forumas



Posts : 72
Reputacija : 2
Join date : 2009-07-23

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:05

htjeo sam vidit što vi mislite o tome.....................................ni ja nevjerujem u njih.......................................................
Back to top Go down
BORG
Forumas u dusi
Forumas u dusi
BORG


Posts : 364
Reputacija : 25
Join date : 2009-07-24
Location : U svemiru, Delta kvadrat

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:07

terminator wrote:
htjeo sam vidit što vi mislite o tome.....................................ni ja nevjerujem u njih.......................................................


A zezas nas lol!
Back to top Go down
terminator
Napredni forumas
Napredni forumas



Posts : 72
Reputacija : 2
Join date : 2009-07-23

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:09

normalno ja sam uvijek za zezanciju................................. lol!
Back to top Go down
BORG
Forumas u dusi
Forumas u dusi
BORG


Posts : 364
Reputacija : 25
Join date : 2009-07-24
Location : U svemiru, Delta kvadrat

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:10

terminator wrote:
normalno ja sam uvijek za zezanciju................................. lol!


Ti si ko Marko lol!
Back to top Go down
terminator
Napredni forumas
Napredni forumas



Posts : 72
Reputacija : 2
Join date : 2009-07-23

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:12

možda.........................ne znam.....................
Back to top Go down
BORG
Forumas u dusi
Forumas u dusi
BORG


Posts : 364
Reputacija : 25
Join date : 2009-07-24
Location : U svemiru, Delta kvadrat

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:13

terminator wrote:
možda.........................ne znam.....................



A dobro nisi bas Marko pije lol!
Back to top Go down
terminator
Napredni forumas
Napredni forumas



Posts : 72
Reputacija : 2
Join date : 2009-07-23

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:14

e jedino se u tome razlikujemo......................................ili ima još nešto?
Back to top Go down
BORG
Forumas u dusi
Forumas u dusi
BORG


Posts : 364
Reputacija : 25
Join date : 2009-07-24
Location : U svemiru, Delta kvadrat

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:16

terminator wrote:
e jedino se u tome razlikujemo......................................ili ima još nešto?


Nema lol!
Back to top Go down
terminator
Napredni forumas
Napredni forumas



Posts : 72
Reputacija : 2
Join date : 2009-07-23

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:19

onda smo skoro isti samo nas dijeli opijanje......................................................nema veze nije to ništa to je sam jedna mala razlika
Back to top Go down
BORG
Forumas u dusi
Forumas u dusi
BORG


Posts : 364
Reputacija : 25
Join date : 2009-07-24
Location : U svemiru, Delta kvadrat

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:21

terminator wrote:
onda smo skoro isti samo nas dijeli opijanje......................................................nema veze nije to ništa to je sam jedna mala razlika

Ok no dosta OFF TOPICA sad sam mod pa nesmijem lol!
Back to top Go down
terminator
Napredni forumas
Napredni forumas



Posts : 72
Reputacija : 2
Join date : 2009-07-23

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 16:22

ok
Back to top Go down
waith
Moderator
Moderator
waith


Posts : 132
Reputacija : 12
Join date : 2009-07-23

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 23:26

ja u to nema sumnje da vjerujem......niti da duhovi postoje, jer ih nikad nisam vidio, a kad vidim.. e onda cu vjerovat
Back to top Go down
http://www.komp.webs.com
BORG
Forumas u dusi
Forumas u dusi
BORG


Posts : 364
Reputacija : 25
Join date : 2009-07-24
Location : U svemiru, Delta kvadrat

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySat 25 Jul 2009 - 23:31

waith wrote:
ja u to nema sumnje da vjerujem......niti da duhovi postoje, jer ih nikad nisam vidio, a kad vidim.. e onda cu vjerovat


Ja bih volio da ih nikad nevidim lol!
Back to top Go down
waith
Moderator
Moderator
waith


Posts : 132
Reputacija : 12
Join date : 2009-07-23

Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? EmptySun 26 Jul 2009 - 9:51

BORG wrote:
waith wrote:
ja u to nema sumnje da vjerujem......niti da duhovi postoje, jer ih nikad nisam vidio, a kad vidim.. e onda cu vjerovat


Ja bih volio da ih nikad nevidim lol!

ja takoder lol!
Back to top Go down
http://www.komp.webs.com
Sponsored content





Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty
PostSubject: Re: Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???   Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana??? Empty

Back to top Go down
 
Vjerujete li u to da duh čovjeka koji je umro kruži oko svoje kuće 45 dana???
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Koji vam je najgori a koji najbolji predmet???
» Dali vjerujete u ljubav na prvi pogled?
» Koji AV i firewall koristite
» Koji vam je najdraži časopis ili novine?
» Koji vam je najdrazi radio u Hrvatskoj?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Space forum :: Društvo :: Religija-
Jump to: